Dělení metalu

23. dubna 2011 v 16:15 | Satty |  Metal
Power metal: Metalista energicky přicválá na přenádherném jednorožci před dračí sluj,vytáhne svůj přenádherný meč,zdobený drahým kamením a kováním.Usekne drakovi hlavu a odveze princeznu,u toho všeho hraje hudba a skřítci se na ně dívají jak odjíždí do krásného lesa a tam se přenádherně pomilujou.

Trash metal:Metalista přijede a svou mocnou,super silnou paží srazí draka na kolena.Pak pomiluje princeznu a vezme roha,přece je ještě spousta princezen.

Heavy metal:Metalista přijede před dračí sluj na motorce s kamarády,uspořádají nehoráznou kalbu a ožerou draka,když už jsou všichni dost nalitý,ojedou vše,ani králíček ve své noře nezůstane ušetřen.

Folk metal:Parta kamarádů přijede před dračí sluj a zahrají přenádhernou dlouhou píseň na téma:co bude s draky na přelomu tisíciletí.Chudák drak si uvědomí že je na vymření a sám se jde zavřít do zoo.Metalisti odjedou….bez princezny.

Viking Metal:Metalista táhne za sebou lesem svojí nádhernou loď i s posádkou.Cestou se staví v dračí sluji,kterou vydrancujou.Princeznu si nechaj jako otrokyni pro neustálé rozkoše a draka spoutají pod hrozbou,že mu zazpívají.


Death metal:Metalista přijede,zabije draka a vykoupe se v jeho krvi.Z jeho orgánů si udělá slušivý obleček,na který sbalí princeznu,zabije ji a znásilní.Když si uvědomí,co způsobil,tak se zabije a po smrti vstane a uteče.

Black metal:Před slují se objeví temná postava s obráceným křížem na hrudi.Zakleje draka a ten mu začne sloužit,přesvědčí pod hrozbou smrti princeznu aby konvertovala na hodnou holčičku a společně s ní drancuje a pálí do dnes.

Gore metal:Metalista přijede před sluj,zapálí ji a to co z chudáka draka zbude ojede a to samé udělá ze zbytky z princezny.Následně zabere sluj a udělá si z ní Gore sluj.

Doom metal:Metalista přijede před sluj,zjistí jak je slabý a že nic nezmůže.Sedne si a zazpívá krásnou smutnou píseň,při které se rozbrečí.Draka už nebaví se na to dívat a tak ho sežere a protože byl metalista dost hubený,zbaští i princeznu.Setkají se spolu aspoň v břiše draka a to je smutný konec….

Progressive metal:Metalista přijede před sluj,zahraje přenádherný sólo,trvající pět hodin.Drak si srčí vatu do uší a když zjistí,že to nepomáhá,odjede na dovolenou.Princezna zatím zešílí z nekonečného sóla a nechá se sbalit.Pak spolu odjedou a metalista má aspoň koho nudit.

Nu-metal:Metalista přijede před sluj v hondě žluté barvy.Podívá se na sluj a zaplatí drakovi nový dům,aby si prý neničil ledviny v takové díře.Pak uvidí princeznu a doporučí ji svého kadeřníka.Když zjistí,že je všechno co našel ve sluje pod jeho úroveň,odjede raději pryč do města,kde sbalí krásnou čičinku.


Redneck metal:Metalista dorazí už v docela společensky znaveném stavu a pozve všechny přítomné na panáka.Když se všichni ožerou,tak metalista čapne draka a odvede si ho jako koně do své maštale.S princeznou zplodí deset blbých dětí a žijí si blbě až do smrti…

Speed metal:Metalista přijede před sluj na super rychlém koni.Na draka jen křikne,že nemá čas a ten se složí pod sílou jeho hlasu.Rychle ojede princeznu a pokračuje k další sluji,tam se vše opakuje a tak pokračuje až do smrti vyčerpáním….

NS metal:Před sluj přijede tank,ze kterého vystoupý mladý árijec,ten uhajluje draka a nad slují vyvěsí vlajky s hákovými kříži.Princeznu ojede a když zjistí,že jeho drahá není Němka,tak ji raději zabije a všude vykládá,že její mrtvolu nezná.

White metal:Metalisti oblečení v tunikách a hazukách přijdou před sluj a snaží se draka přesvědčit,aby přijmul jejich víru.Když vidí,že je to marný,upálí ho a princeznu přesvědčí,že je jejich pana a že by měla být Ježíšova následovnice.

Atmospheric metal:Lesem se ozývá silné burácení a obrovské hluky.Před sluj dorazili metalisti s obrovskými nástroji.Drak vidí,jak jsou vyčerpaní a tak jim ušetří trápení a sní je.Před slují se utvořila skládka nástrojů a drak si mohl aspoň přivydělat jejich prodejem do sběru.

Industrial metal:Metalisti se si postaví vedle sluje továrnu na své metalové písničky,když čoud vpluje do dračí sluje,princezna i drak se udusí.Metalisti pak se smutkem továrnu zavřou a jedou k další sluji s bláhovým přáním,že by drak mohl pracovat v jejich krásné nové továrně.

Symphonic metal:Před sluj dorazí obrovský orchestr a zahraje svou předlouhou a překrásnou píseň plnou smutku.Když drak vidí tolik lidí,řekne si,že by mohl založit supermarket a začne prodávat lidi ostatním drakům.Tak končí smutný příběh Symphonic metalu…

Gothic metal:Metalista přijede před hrad,uřve draka a ten se stane jeho novým letcem do jeho dračí stáje.Složí s princeznou krásnou píseň a pak se s ní jde kochat nočním hřbitovem.Když princezna usne,tak ji znásilní a omylem ji uloží na noc do rakve,kde se udusí. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama