Emo

24. dubna 2011 v 0:34 | Nely |  Emo styl
No co říci o tomto stylu snad jen, že emaři jsou jako chleba, mají patku a řežou se xD...Takžé emo styl má asi jako jediný styl tvrá pravidla...Jo třeba "aspoň jednou se pokus o sebevraždu".. Ale někteří říkají, že tyto pravidla jsou pouze vymyšlené, že emo ani žádné pravidla nemá atd. Nevím co je pravda a co lež a ani mě to nějak nezajímá xD. Takže Základem emo stylu je mít samosřejme patka (účes) a také černé oblčení. nemusí být černý může mít i kostiřkovaný nebo růžové ae aspoň jedno oblečení bylo černé. Prý není pravda, že se emaři řežou, ale stejně polovina emařu se řeže...

Všichni emaři milují skupinu My Chemical Romance... Nevím proč zrovna tuto skupinu třeba na ně působí nějak depresivně a to se asi emařům líbí xD.

název EMO vychází ze slova EMOCE. Takže jistě z toho zjistíte, že emo styl je plný emocí. Nečekaně xD 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Morgen de Lossë Morgen de Lossë | Web | 30. dubna 2011 v 16:44 | Reagovat

Poslyš...Koukala ses na víkend, co??
Nechápu, proč dávají takovou reportáž, když o tom sami nic moc neví (Né, že bych já věděla) Ale toho reportéra oblékly do ghotic hadrů. za 1. emaři se neřežou a jestli jo, tak to nejsou emaři.
za 2. Pravidla jsou sepsány internetem pro pobavení ostatních...nikdo je nedodržuje. Za 3. účes u emáků není podstatný, podstatné jsou city. Za 3. Nikdo z emáků které znám My cham. Romance neposlouchá (a že jich je plno.)
Byla jsem emo. (možná ještě částečně jsem). Hele, nám de o emoce, jak je svět hroznej, jak úžasná je příroda a jak osvobozující je smrt... Sebepoškozování nás neláká a jestli jo, pak se tím jen chceme chlubit...

2 emoemáků emoemáků | 9. června 2011 v 20:50 | Reagovat

naproso s tebou souhlasim se emo už dva roky je to krása... a emáci se neřežou to si jen p**** tak to pls pochop..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama